چهارشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٢

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه های سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی برنامه ؛

جایزه ویژه فینالیست‌های مسابقه "آوای جادویی" مشخص شد

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت ، در آستانه پخش قسمت‌های نیمه نهایی و فینال مسابقه استعدادیابی خوانندگی "آوای جادویی" ، جایزه نفرات برگزیده اعلام شد و بر این اساس چهار فینالیستِ مسابقه، هر کدام یک قطعه با آهنگسازی و مدیریتِ هنری علیرضا افکاری منتشر خواهند کرد.

در حال حاضر مسابقه استعدادیابی "آوای جادویی" که پخش آن از نوروز ۱۴۰۲ در پلتفرم فیلم‌نت آغاز شده است، به روزهای حساس خود نزدیک می‌شود و شرکت‌کنندگان در آستانه آماده‌سازی برای ضبط مراحل نیمه نهایی و فینال قرار دارند.

طبق اعلام محمد طهرانی تهیه کننده "آوای جادویی" ، علیرضا افکاری که مدیریت هنری هنرجویان را در طول برگزاری این مسابقه برعهده داشته است به هر کدام از فینالیست‌های "آوای جادویی" یک قطعه موسیقی با آهنگسازی و مدیریت هنریِ خود هدیه خواهد داد.

همچنین حامیان مالی مسابقه نیز به نفر اول "آوای جادویی" ، ۵ میلیارد ریال جایزه ویژه پرداخت خواهند کرد.

مسابقه "آوای جادویی" در آستانه پخش قسمت‌های نیمه نهایی و فینالِ خود قرار دارد و کمتر از دو ماه دیگر برنده این مسابقه در روز پخش فینال مشخص خواهد شد.

محمد اصفهانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و رضا یزدانی مربی/داوران مسابقه "آوای جادویی" هستند. علیرضا افکاری مدیریت هنری هنرجویان و علی اوجی اجرای مسابقه را برعهده دارند. محمد طهرانی نیز تهیه‌کننده پروژه است.

تاکنون ۱۱ قسمت از مسابقه "آوای جادویی" از پلتفرم فیلم‌نت پخش شده است و قسمت‌های بعدی هر پنجشنبه ساعت ۸ صبح در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.١٥:٠٠ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٢٨١٥    /    تعداد نمایش : ٢٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است