پنج شنبه ١٣ بهمن ١٤٠١

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • پردیس تئاتر شهرزاد
  • برنامه سینماهای کشور
  • اکران آن لاین - هاشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

برای سیزدهمین دوره برگزاری ؛

احکام جدید جشنواره سراسری تئاتر "سودای عشق" صادر شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از واحد ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق ، سعید نجفیان در احکام جداگانه ای مصطفی مردانی، مدیر و فعال فرهنگی و مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر را به عنوان رییس ستاد اجرایی و محمد مظفری، نویسنده، کارگردان تئاتر، پژوهشگر و روزنامه نگار را نیز به عنوان دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) منصوب کرد. مظفری پیش از این مسئولیت دبیری و مردانی نیز مسولیت ریاست شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر سودای عشق استان بوشهر را بر عهده داشتند.

از سوی دیگر ، اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی جشنواره در دو بخش مسابقه صحنه و خیابانی و محیطی صبح روز چهارشنبه نهم آذرماه از طریق رسانه های گروهی و همچنین تماس با کارگردانان آثار برگزیده اعلام می شود.

مرحله نهایی  سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق از روز دوشنبه 28 آذرماه تا روزشنبه سوم دی ماه سالجاری به دبیری سعید نجفیان در استان بوشهر (شهر بوشهر) برگزار می شود.١١:٢٠ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٠٠١٢٣    /    تعداد نمایش : ٥٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است