شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

با کارگردانی محسن آزاد ؛

" نا آرامسایشگاه" در سنگلج روی صحنه می رود

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش "ناآرامسایشگاه" نوشته و کارگردانی محسن آزاد از روز دوشنبه اول آبان ماه در ساعت 19.45 و با مدت زمان 1 ساعت و 45 دقیقه اجرای خود را در تماشاخانه سنگلج آغاز می کند.

این نمایش که تهیه کنندگی آن را سامان خلیلیان بر عهده داشته ماجرای صولت زربندیان را به نمایش می گذارد که بر خلاف وصیت پدرش قصد دارد آسایشگاه را بفروشد. مبارک و ساکنین آسایشگاه تصمیم می گیرند مانع این اتفاق شوند که به اشتباه چند روح را احضار می کنند و ...

بازیگران این نمایش امیر ‌عدل ‌پرور، داوود ‌معینی ‌کیا، مصطفی ایزدی، مهدی ملکی، مرجان ‌آقانوری، شاهین ‌گل ‌کار، طاهره ‌بهرامی، رضا ‌نعمتیان، سید محسن ‌میرهاشمی، فرنیا ‌احمدوند، پویا ‌فراهانی هستند.

طراحی صحنه این نمایش را سعید ‌یزدانی، طراحی لباس را شیما محترمی،  طراحی نور را حسین ‌کاظم ‌رودباری، طراحی گریم را سهیلا ‌جوادی، عکاسی و ساخت تیزر را امیرحسین لولایی برعهده دارند.

سرپرست گروه کارگردانی مجید یاراحمدی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز لاله سیّر، دستیاران کارگردان، مینا محترمی، پیام مرادی هستند.١٧:٢٤ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٤٥١    /    تعداد نمایش : ١٥٦سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است