شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - عمارت نوفل لوشاتو
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تالار حافظ
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی تالار مشاهیر تئاتر شهر ؛

جلسه نقد و بررسی نمایش"یه روز دیگه" برگزار می شود

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، جلسه نقد و بررسی نمایش "یه روز دیگه " که این روزها به کارگردانی نادیا فرجی و بازی الهه پورجمشید و نادیا فرجی در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه است، ساعت 17 روز سه شنبه هفتم تیرماه توسط کانون ملی منتقدان تئاتر ایران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

در این جلسه که ورود علاقه مندان در آن آزاد است، رضا آشفته به عنوان کارشناس مجری و سعید محبی به عنوان کارشناس در حضور کارگردان و بازیگران این اثر نمایشی به ارائه نقطه نظرات خود درباره نمایش "یه روز دیگه " می پردازند.

کانون ملی منتقدان تئاتر ایران با همکاری مجموعه تئاتر شهر ویژه برنامه های «دوشنبه های نقد تئاتر» را از روز دوشنبه سی ام خرداد ماه در تالار مشاهیر تئاتر شهر آغاز کرده است که جلسه دوم این نشست ها استثنائا در تاریخ سه شنبه هفتم تیرماه برگزار خواهد شد.

ویژه برنامه «دوشنبه های نقد تئاتر» کانون ملی منتقدان تئاتر ایران نزدیک به یک دهه است که با هدف تحلیل و بررسی هرچه موثرتر آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف برگزار می شود. این ویژه برنامه ها به واسطه شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بسیاری از تالارهای نمایشی این پروژه مدتی متوقف شد، اما طی برنامه ریزی های صورت گرفته فصل تازه پروژه با برگزاری جلسه نقد و بررسی نمایش «اسب های انباری» در تئاتر شهر از سر گرفته خواهد شد.  ١٩:٣٥ - دوشنبه ٦ تير ١٤٠١    /    شماره : ٩٧٧٣٧    /    تعداد نمایش : ١٨٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است