چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

توسط دفتر موسیقی ؛

آمار مجوزهای صادره دفتر موسیقی منتشر شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی ، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اسفندماه ۱۴۰۱ ، مجوز 391 تک آهنگ ، 19 آلبوم موسیقی ، 29 نماهنگ ، 756 پرونده قطعه شعر و هشت مجوز تاسیس و تمدید استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری را صادر کرده است.

در میان تک‌آهنگ‌های مجوز گرفته، 336 اثر در ژانر موسیقی پاپ، 18 اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، 13 اثر در ژانر موسیقی نواحی، 9 اثر در ژانر موسیقی سنتی، 8 اثر در ژانر موسیقی کلاسیک، 5 اثر در ژانر موسیقی الکترونیک و 2 اثر در قالب رسیتال پیانو  تولید شده‌اند.

در بخش آلبوم‌ها نیز مجوز 9 آلبوم موسیقی سنتی، 4 آلبوم موسیقی کلاسیک، 3 آلبوم موسیقی پاپ، دو آلبوم موسیقی نواحی و یک آلبوم موسیقی تلفیقی در اسفندماه 1401 صادر شده است.

همچنین در فروردین ماه 1402، دفتر موسیقی مجوز 179 تک آهنگ، 11 آلبوم، 444 پرونده شعر، 10 نماهنگ و هشت مجوز تاسیس و تمدید استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری را صادر کرده است.

در میان تک آهنگ‌های منتشر شده 152 اثر در ژانر موسیقی پاپ، 8 اثر در ژانر موسیقی سنتی، 6 اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، 5 اثر در ژانر موسیقی کلاسیک، 4 اثر در ژانر موسیقی نواحی، 3 اثر در ژانر موسیقی الکترونیک و یک سرود تولید شده‌اند.

در بخش آلبوم‌ها نیز مجوز 5 آلبوم موسیقی سنتی، 3 آلبوم موسیقی کلاسیک، یک آلبوم موسیقی پاپ، یک آلبوم موسیقی تلفیقی و یک آلبوم موسیقی کودک صادر شده است.

شایان ذکر است برای این آثار مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.١٨:٠٦ - شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٢٦٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٠سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است