دوشنبه ٢٥ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تئاتر سنگلج
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با کسب 25 دیپلم افتخار ؛

جایزه‌های بوسان به کودکان زیست محیطی ایران رسید

سینمای نو >  سرویس هنرهای تجسمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این رویداد بین‌المللی در سال 2016 با موضوع «طبیعت زیبا» برگزار شد و کانون با ارسال 46 اثر در آن شرکت کرد.

براساس این خبر، نازنین احمدی 10 ساله از اصفهان، مهدی بقال‌زاده 13 ساله از آران بیدگل، صبا باغ شیخی 10 ساله از کاشان، پریا مطلبی 6 ساله از گزبرخوار و محمد لطفی 10 ساله از کهریزسنگ همه در استان اصفهان موفق به دریافت دیپلم افتخار این مسابقه‌ بین‌المللی شدند.

بر همین اساس، امیررضا توکلی 8 ساله از بافت، نرگس مهدوی 12 ساله از یزدانشهر، علیرضا شهریاری 14 ساله و امیرحسین نقوی 9 ساله از راین هر چهار نفر در استان کرمان از دیگر اعضای کانون هستند که دیپلم افتخار این دوره از مسابقه‌ نقاشی را از آن خود کردند.

هم‌چنین اهورا هاشمی 7 ساله و باربد نوروزی 10 ساله از سرپل ذهاب هر دو در استان کرمانشاه، محمدامین قریشی 9 ساله از استان قم، محمدمهدی رماوندی 12 ساله از استان ایلام، اسماعیل ایزدی 10 ساله و محمدمهدی تراکمه‌پور 8 ساله از لامرد هر دو در استان فارس و رضا ماهرویی 12 ساله از استان لرستان نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار شده‌اند.

در عین حال، نورا حسین‌نژاد 12 ساله از ماکو، شکیلا مصلحی 12 ساله، آریا کریمی 11 ساله، روژین آذرخش 13 ساله از اشنویه هر سه از استان آذربایجان‌غربی، مبینا ظهوریان 11 ساله و بیتا قاسمی 11 ساله از مشهد، رکسانا حاجی‌اکبری 9 ساله و فاطیما صبا 7 ساله از مرکز 16 هر دو در استان تهران و امیرحسین مرادی 8 ساله از دیگر اعضای افتخارآفرین کانون هستند که دیپلم افتخار چهاردهمین مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی «محیط زیست» بوسان کشور کره‌ جنوبی 2016 را دریافت کردند.


١٨:٠٠ - دوشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٦٠٦٣٩    /    تعداد نمایش : ١٦٦٩١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است